Розробка веб сайтів в компанії Brights

  1134

  Розробка веб-сайтів в компанії Brights — це чудове рішення для вашого бізнесу. Найкращі українські і польські програмісти вже допомогли сотням людей зробити їх продукт впізнаваним, а пропоновані послуги — більш доступними для мільйонів користувачів інтернету. Скористуйтеся і ви усіма перевагами розробленого рішення від найкращих айтішників та дістаньтеся своєї мрії — наблизьтеся до перших сторінок у ТОПі результатів пошукових систем Google та Yandex.

  Brights: вражаюча яскравість

  Українська компанія з веб розробки Brights вже близько 9 років (була заснована у 2011 році) пропонує комплексне рішення для просування бізнесу у Мережі. На сьогодні її офіс знаходиться у польскому місті Варшава.

  Команда досвідчених програмістів складається з 60+ спеціалістів, серед яких є:

  • і ті, що розуміються на JavaScript і PHP;
  • і ті, що добре справляються з AngularJS, ReactJS і Vue.js;
  • і ті, що допоможуть з MSSQL, ASP.NET MVC і ін.

  Основною спеціалізацію компанії Brights є фінансові технології (так звані Fin-tech) та створення корпоративних застосунків. Зазвичай розробка нового проекту займає визначений період: від одного місяця до одного року, в залежності від складності роботи. Левова частина клієнтів представлена громадянами Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу.

  Від побутової техніки до платіжних систем

  За допомогою у просуванні свого бізнесу в мережі Інтернет до досвідчених IT-спеціалістів з України та Польщі вже встигли звернутися сотні людей з різних континентів.

  Серед задоволених клієнтів були і такі визнані у світі компанії, як:

  • шведський виробник побутової і професійної техніки Electrolux,
  • міжнародна платіжна система MasterCard,
  • всесвітня некомерційна професійна організація PMI (Інститут керування проектами),
  • американська корпорація і лідер з випуску продукції для охорони здоров’я, особистої, професійної та промислової гігієни Kimberly-Clark.

  Також до Brights часто звертаються стартапери. Працівники компанії — надійні й чесні програмісти з великим досвідом роботи в IT-сфері, які прислуховуються до побажань клієнта і завжди знаходяться на зв’язку з ним. Оцініть вражаюче прозоре співробітництво з найкращими веб-майстрами, які роблять по-справжньому класні речі.

  Не «вебом» єдиним

  Окрім веб-розробки, програмісти компанії Brights допомагають перенести усі можливості вашого бізнесу з веб-сторінок до мобільного застосунку. Сьогодні, коли майже кожна друга людина постійно носить з собою смартфон, мати мобайл аплікейшн в своєму активі просто необхідно, аби залишатися на перших позиціях на ринку. Це в свою чергу допомагає людям спростити їх життя та отримувати максимум задоволення від користування тієї чи іншою технологією. А передовий дизайн (приголомшливий UI/UX design) і багатий функціонал такого застосунку — найкращий експірієнс для юзера!


  • не пропусти

  • магазин