Рейтинг виробників побутової техніки

  3812

  Сучасне життя важко уявити без побутової техніки. Різноманітні прилади значно полегшують нам повсякденні завдання, без них неможливе прання, приготування їжі, прибирання, перегляд фільмів та серіалів і т. д. У всього цього обладнання є лиш один важливий мінус – періодично йому потрібен ремонт. Втім, якщо обрати надійний прилад, часто викликати майстра не доведеться. Саме для цього ми й склали рейтинг виробників побутової техніки – обираючи якісне обладнання, ви інвестуєте в майбутнє.

  BSH (Bosch)

  Производитель бытовой техники Bosch

  Концерн Bosch і Siemens користується популярністю по всьому світу. В 1967 році компанії об’єднались, ставши однією із найпотужніших корпорацій. Купуючи прилади від німецького виробника, ви можете бути певні, що ремонт побутової техніки вам знадобиться іще не скоро. До переваг продукції цього концерну можна віднести:

  • непогане співвідношення між ціною та якістю;
  • просте й інтуїтивно зрозуміле налаштування;
  • довгий строк служби.

  Явних мінусів у техніки немає. Втім, дехто відмічає досить швидкий знос ущільнювачів в холодильниках та інших приладах.

  Electrolux

  Бытовая техника Electrolux

  Фактично, ця шведська компанія – це послідовник бренду AEG. Саме завдяки цьому концерну й утворився вираз «німецька якість». І вона зберігається донині, незалежно від того, де знаходиться штаб-квартира корпорації. Компанія завжди славилась як новатор, а сучасні лінійки техніки лише підтверджують цю фразу. Інтелектуальні прилади ідеально підходять для організації розумного будинку. Віддалений доступ, самодіагностика, зв’язок з іншою технікою – це лише деякі можливості сучасного обладнання Electrolux. Є у нього й кілька інших переваг:

  • економне споживання електроенергії;
  • досить міцний корпус, котрий не боїться механічних пошкоджень;
  • стильний дизайн.

  Основний недолік – досить висока ціна (як самої техніки, так і її обслуговування). Окрім торгової марки AEG, шведська корпорація також володіє знаменитим італійським концерном Zanussi. Така техніка також відрізняється високою якістю, при цьому моделі іще й виглядають досить стильно.

  Samsung

  Техника Samsung

  В асортименті південнокорейського виробника є як дрібна побутова техніка, так і великі прилади для кухні, ванної кімнати, офісу і т. д. Доходи конгломерату перевищують ВВП деяких країн, що є досить вагомим підтвердженням популярності продукції бренду. Великий вибір – одна з основних переваг компанії. Можна підібрати техніку на будь-який смак та гаманець. Працювати з нею легко, а якість – просто взірцева.

  Виробник використовує непогані комплектуючі, втім, все залежить від заводу, де техніку збирали. Також власники іноді жаліються на високу шумність роботи приладів (особливо це стосується холодильників та пральних машин).

  Японський виробник побутової техніки – Toshiba

  Мелкая бытовая техника Toshiba

  Японська техніка уже не один рік виступає головним конкурентом європейській електроніці в питаннях якості. Не останню роль тут відіграла торгова марка Toshiba. Можливо, асортимент товарів у цієї фірми не такий великий, як у деяких гігантів, однак переваг у японських приладів вистачає:

  • висока ефективність;
  • компактні габарити;
  • підвищений контроль якості на всіх етапах виробництва;
  • непоганий набір опцій;
  • відсутність сильних шумів під час роботи.

  Як правило, власники задоволені покупкою, суттєвих мінусів немає. Втім, досить часто трапляються дрібні недоліки, такі як скрип пластику чи відсутність підсвітки.

  LG Electronics

  Техника LG Electronics

  Компанія виготовляє будь-яку техніку: від смартфонів до пральних машин. До явних переваг приладів відносять:

  • цікавий дизайн – всі пристрої виглядають ефектно, вони ідеально підходять до інтер’єрів, оформлених в стилях модерн, хай-тек і т. д.;
  • довговічність – 10-15 років без ремонту для таких приладів зовсім не межа, досвід показує, що недорогі південнокорейські моделі можуть без проблем конкурувати навіть із преміальною європейською та японською технікою;
  • доступна ціна – для свого функціоналу обладнання коштує більш ніж прийнятно.

  Мінус – досить складне електрооснащення, що дещо ускладнює ремонт. Втім, досвідчений майстер з цим впорається без проблем.

  Beko

  Beko - техника для дома

  Хоча ця турецька компанія і досить молода, наразі вона входить до топ-5 європейських виробників електроприладів. Успіх бренду пов’язаний із досить непоганим балансом між ціною та якістю. За цілком прийнятну суму можна придбати сучасний прилад з хорошим набором опцій, при цьому обладнання гарно служитиме не один рік. Втім, вистачає і мінусів:

  • відсутність якісного сервісного обслуговування;
  • значна ймовірність браку;
  • низька енергоефективність.

  Що робити, коли техніка ламається?

  Хоч як би не хотілось, з часом зношуються навіть найнадійніші прилади. Якщо ви помітили, що пристрій вийшов з ладу, одразу замовляйте професійний ремонт побутової техніки. Не намагайтесь виправити проблему самостійно, адже без відповідних знань та навичок така задача буде непосильною. Ви можете не просто змарнувати свій час, але й повністю зламати прилад. Довіряйте досвідченим майстрам, хороші спеціалісти зможуть вдихнути в вашу побутову техніку нове життя!