Нові серії популярного мультфільму Інфініті Надо 5

  430

  Інфініті Надо – китайський мультсеріал з жанру аніме, від режисера Ліу Ман, тривалість кожної серії – 24 хвилини. Картина сподобається навіть тим, хто зовсім далекий від культури «аніме».

  Історія оповідає про злі сили, які поставили перед собою мету – знищити все людство і захопити собі владу. Але силам зла не пощастило, адже на захист планети Земля виходять чотири підготовлених таі сміливих воїна. Ці відважні герої готові дати відсіч навіть найнебезпечнішим противникам, завдяки своїм потужним дзигам, які черпають енеогію від чотирьох стихій нашої планети. Головні герої крім захисту світу, також проживають своє звичайне життя: переживання, почуття, різні ситуації, які будуть розкривати їх як персонажів. Подивитися за грою цих хлопців – буде кращим рішенням для глядача.

  Ключові герої – учні академії Надо. Раніше потужні сили, з яких можна було отримати енергію, знаходилися в усьому: горах, деревах, воді і т.д, але з часом енергетичні потоки стали пропадати. Залишилося їх на Землі лише кілька, всі поміщені в спеціальні блейди, та знаходяться в Академії Infinity Nado. Саме з їх допомогою учні отримують силу і вчаться керувати відведеною їм енергією. Хлопцям належить дізнатися чимало секретів і відкрити в собі найсильніші здібності, перш ніж вдасться перемогти супротивників.

  nado2.jpg

  Знайомство з персонажами

  Що ж, тепер настав час ближче познайомитися з головними героями, самими відважними воїнами Академії і дізнатися, яку силу і дзиг їм належить пізнати:
  1. Люк – Крила Ареса;
  2. Дон – Вогняний Дракон;
  3. Тарос – Нефритовий лук;
  4. Алан – ​​Броненосець.

  По-окремо це просто хлопці та дівчата з надприродними можливостями, які зможуть відбитися лише від дрібних ворогів, але разом вони складають команду найсильніших воїнів Надо, здатних завдяки своїй силі перемогти будь-яке зло у Всесвіті. Головний герой мультсеріалу – Люк , допитливий та впевнений юнак, який швидко знаходить собі друзів та вирушає на пошуки пригод зі своєю вірною дзигою Крила Ареса.

  Не варто думати, що тільки ці чотири воїна будуть відігравати вирішальну роль в Infinity Nado 5, в академії вчиться багато здібних, тямущих захисників, які також будуть допомагати в боротьбі зі злом та сприяти миру на планеті.

  Глядачеві Інфініті Надо 5 доведеться спостерігати не просто мультсеріал з цікавою історією, а занурюватися в життя кожного героя, його думки, бажання, можливості, страхи і почуття. У кожного з них є свої переживання і цілі, які будуть відкриватися по мірі розвитку сюжету.

  Захоплюючий мультсеріал «Інфініті Надо» сподобається глядачам будь-якого віку: дітям, підліткам і навіть дорослим. Тому, саме час купити попкорну, зібрати всю родину перед телевізором і влаштувати груповий перегляд одного з найбільш захоплюючих серіалів з жанру «аніме». З відповідних дзиг можно зібрати цікаву колецію і влаштовувати грандіозні битви на спеціальній арені. Широкий асортимент блейдів Надо представлений в магазині leva.com.ua  • інші новини