Кольорові міжкімнатні двері – як слідувати стилю

  213

  Для багатьох, без сумніву, міжкімнатні двері бувають або темними, або світлими. Якщо ж є бажання кардинально змінити таку контрастну комбінацію і до того ж додати нових фарб в інтер’єр, зверніть вашу увагу на полотна нестандартного кольору. Яскраві відтінки дозволяють усунути архітектурні недоліки приміщення, зробити його візуально ширшим або швидко прикрасити простір, що складають банальні речі, додавши в нього ефектних ноток. Представляємо деякі поради, що дозволяють правильно вписати кольорові конструкції в інтер’єр.

  Популярні кольорові двері

  1. Синій. Насичені відтінки від морського до чорничного допомагають розслабленню та відпочинку. У цьому сезоні актуальні сині, сіро-зелені, бірюзові тони та колір морської хвилі. Зелений відмінно поєднується з синім. Бренд TERMINUS пропонує широкий вибір надійних міжкімнатних дверей.
  2. Бордо і теракот – це теплі тони, що дозволяють отримати вдома атмосферу камерності. Насичені тони іржавого металу та червоної глини – головні трендові напрямки поточного року.
  3. Персиковий і рожевий колір додають простору радості та гармонії, а також стимулюють до дії. Пильно-рожеві тони дверей набувають поширення в європейських інтер’єрах, але в нашій країні їх обирають доволі рідко. Кольори троянди та персика гармонують із сірими кольорами, складаючи найкраще поєднання ніжності та стилю.
  4. Гірчичні, пісочний, пастельні тони гармонійно поєднуються з чорним кольором в інтер’єрі.
  5. Білий, кремовий, сірий, чорний – це двері для стилів класичного напряму. Попитом користуються пастельні відтінки, які усувають проблему обмеженого простору. На додачу до всього, ці базові тони вписуються в більшість модних тенденцій: прованс, скандинавський стиль і класика.
  6. Коричневий у теплих тонах – ефектне поєднання для міжкімнатних дверей. Натуральні тони дерева та шпону, що його імітує, доречні для інтер’єрів будь-якого стилю.
  7. Червоний – це колір пристрасті. Міжкімнатні двері червоного відтінку притягують на себе всю увагу і можуть стати яскравим акцентом, родзинкою житла. Такі полотна активно використовуються в сучасних або східних стилях.

  Переваги кольорових дверей в інтер’єрі

  Кольорове полотно не тільки зробить житло ефектним і неповторним, воно ще й допоможе візуально згладити кордони приміщення та отримати видимість простору. Зайві елементи та колірні переходи роблять простір обмеженим, а двері в тон головного фону інтер’єру створюють ефект чистої стіни. Такий прийом “закритої шкатулки”, коли всі деталі на стінах зливаються з фоном інтер’єру, активно стали застосовувати у стилях сучасного ар-деко, ретро та необарокко.

  На особливу увагу заслуговують двері-невидимки, які легко маскуються шляхом фарбування у колір стіни – якщо ж він яскравий та насичений, враження від інтер’єру буде значно сильнішим.

  Особливості вибору дверей під стиль інтер’єру

  1. Стилі кітч та авангард просто-таки вимагають міжкімнатних дверей яскравого кольору, при цьому лиштви можуть контрастувати з дверним полотном.
  2. У сучасному сканді переважає білий колір, який може одночасно використовуватись у меблюванні
  3. В інтер’єрах у стилі бохо кольорові двері прийнято стилізувати під зістарювання.