Як вибрати смартфон для дитини: 6 корисних порад

  206

  Ваша дитина замовила під новорічну ялинку смартфон? Підійдіть до його вибору з розумом.

  На які саме характеристики слід звернути увагу, підбираючи пристрій малюкові, ми спитали представників інтернет-магазину Stylus.

  Дитячий смартфон: необхідність чи розкіш?

  Відповідь на це питання безпосередньо залежить від моделі. Флагман для дитини – розкіш при будь-яких розкладах. А ось модель середнього цінового сегменту – необхідність, оскільки вміщує в собі дійсно важливий функціонал.

  Візьмемо, для прикладу, бюджетний смартфон топового бренду samsung galaxy a01. З його допомогою дитина може робити фото та відео, грати в ігри, спілкуватися з друзями у соціальних мережах, дивитися YouTube та слухати музику. Ви ж завжди зможете не тільки зателефонувати або написати, але й дізнатися про місцезнаходження, завдяки вбудованому в модель GPS-модулю.

  Як вибрати оптимальну “дитячу” модель

  Для дітей високі характеристики смартфона ніяк ні цінні, оскільки вони просто не можуть реалізувати потенціал флагманів на 100%. Крім того, стиль життя підлітків такий, що про супер гарну експлуатацію мова взагалі не йде. Тому для них головними є інші характеристики.

  Яскравою ілюстрацією ідеального апарату для дитини може бути, до речі, samsung galaxy a01 core, що має наступні актуальні особливості:

  • стильний зовнішній вигляд. Модель не виглядає як бюджетна;
  • визнаний бренд. В якості пристроїв Samsung немає сумнівів, незалежно від ціни;
  • великий екран. Підлітки люблять “зависати” у відеохостингах. Дисплей 5.3″ відмінно для цього підійде;
  • фізична та оперативна пам’ять. Смартфон можна використовувати як флешку: тримати на ньому документи, що стосуються навчання, а також улюблену музику, відео та інші файли. У цій моделі обсяг становить 16 Гб із можливістю розширити ще на 512 Гб за допомогою картки microSD. “Оперативка” потрібна для загальної швидкодії, в тому числі, в іграх, й показника в 1 Гб буде достатньо для оптимальної роботи;
  • якісні камери. Особливо фронтальна для селфі. Цим видом фотомистецтва захоплюються навіть дорослі, що вже говорити про дітей. У Galaxy A01 Core модуль на лицьовій стороні оснащений 5 Мп із діафрагмою f/2.4 та забезпечує чіткі знімки в різних умовах;
  • автономність. Ємність батареї становить 3000 мАг. Цього вистачить для одного дня активної роботи пристрою.

  Зараз можна зустріти моделі доступні за ціною та вищі за характеристиками. Найчастіше це смартфони невідомих виробників. Але тут велика ймовірність, що вони швидко вийдуть з ладу через неякісні комплектуючі або погану оптимізацію.

  Крім того, плашка визнаного бренду потішить дитину, тому що не буде соромно дістати такий апарат в колі друзів.