Як вибрати сканер штрих-кодів

  300


  Незамінним інструментом на торгівельних підприємствах став ручний сканер штрих-кодів. Його основне призначення – зчитування і розпізнавання зображення (ліній, які наноситься на товар), відправка даної інформації на касовий апарат або інший сервер, де за кодом визначається ціна й інша характеристика товару.

  Умови використання сканера штрих-кодів

  Завдання, які вирішуються шляхом використання ручного сканера штрих коду:

  • Спрощується робота продавців і товарознавців – збільшується швидкість роботи за рахунок того, що відпадає необхідність водити код товару – сканер зчитує код миттєво.
  • Юридичний аспект: для багатьох підприємств заборонено вести діяльність без даного пристрою.
  • Складський контроль товарів – легко визначається переміщення товарів на складі.
  • Вся оброблена інформація передається на сервер для зберігання, що спрощує переоблік матеріалів.

  Сам по собі даний пристрій ніколи не використовується, обов’язково має бути підключення до комп’ютера або каси – терміналу. Також в деяких випадках сканер штрих-кодів підключається до електронних ваг, якщо ведеться торгівля вагового товару.

  Ручний сканер штрих коду – це один з різновидів пристроїв для зчитування зображень. Також бувають сканери бездротові, двомірні, багатоплощинні, прайс-чекери. Кожен з них має переваги і недоліки, підприємець повинен проаналізувати бізнес-процеси і визначитися, який з них придбати із урахуванням певних завдань.

  Прикладом відмінної за ціною і якістю моделі сканера штрих-кодів є Datalogic Quickscan Lite QW2100. Зчитує штрих-коди навіть дуже поганої якості на близькій відстані або до 60 см.

  Переваги ручного сканера штрих коду

  Ручний сканер штрих-коду – найпростіший варіант, але має масу переваг:

  • невелика маса – легкий і зручний;
  • ергономічний – поміщається в руку і дозволяє оперативно працювати з товаром;
  • найпростіший в експлуатації;
  • невисока ціна.

  Звичайно, ручні сканери штрих-кодів мають провід, що з’єднує їх з терміналом, тому їх найчастіше застосовують в невеликих магазинах, кіосках, де товар відпускається малими партіями і на невеликому просторі – радіус дії обмежується з’єднувальним проводом. Тобто, використання таких сканерів недоцільно на складах, у великих гіпермаркетах.

  Для того, щоб купити ручний сканер штрих-коду, рекомендується звернути увагу на швидкість зчитування зображення, наскільки сканер може розпізнавати неякісне зображення (часто на товарах упаковка зі штрих-кодом пошкоджена), який радіус дії пристрою.

  Підібрати якісний сканер штрих-коду можна в компанії megapos.com.ua на сторінці. Кожному клієнту буде надано професійна допомога у виборі обладнання, швидка доставка по всій Україні, безкоштовна технічна підтримка протягом гарантійного терміну. Представлене обладнання офіційне і перевірене.