Як прибрати цвіль і грибок у ванній? Рекомендації від фахівців

  594

  Видалення грибка у ванній – величезна проблема для багатьох. Для того, щоби повністю позбутися грибка необхідно подолати великий шлях, і усі дії мають бути спланованими та грамотними. Ми поділимося з Вами рекомендаціями щодо видалення плісняви у ванній кімнаті, щоб Ви не мали жодних проблем!

  Боротьба з грибком в ванній – складна і довга боротьба, в якій вийти переможцем неймовірно довго і витратно. Мікроорганізми розвиваються з великою швидкістю і в таких умовах, де на перший погляд, не так і просто жити. Ванна – одне з ідеальних місць для розвитку грибка. Також, ванна – це небезпечне місце для впливу спор грибка і цвілі на наш організм. За останні кілька років пліснява у ванній стали дуже популярною проблемою, і запити в цій сфері сильно розширилися. Зараз ми розповімо, чому такі твердження про ванну кімнату, і чому для грибка це місце настільки приємне. Ви дізнаєтеся багато деталей і нюансів, пов’язаних з видаленням грибка у ванній.

  Чому грибок і пліснява з’являється у ванній?

  Для плісняви і грибка є кілька необхідних умов: волога і температура. При високій вологості грибок розвивається неймовірно швидко, і тому – ванна ідеальне місце. Якщо у ванній кімнаті не налаштована витяжка, то проблеми з даними мікроорганізмами будуть 100%. Що стосується температури, то нормальною температурою для грибка вважається 20-23 градуси, а при поєднанні з високою вологістю грибок пошириться миттєво.

  Як видалити грибок у ванній?

  Видалення грибка у ванній кімнаті досить складне. Враховуйте відразу, в яких місцях поширився грибок, і обов’язково перевірте важкодоступні для Вас місця. Якщо грибок на стінах, рекомендуємо подивитись під ванною, або за пральною машиною, дзеркалом. Часто цвіль з’являється саме там.

  Кілька кроків з видалення грибка:

  1. Зачистити місце появи цвілі жорсткою щіткою, шпателем;
  2. Очистити таке місце вологою ганчіркою;
  3. Обробити уражене місце спец. засобом;
  4. Відновити місце робіт (заклеїти шпалери, зашпаклювати, покласти плитку і т.п.).

  Дотримуйтеся цього порядку, щоб результат був гарантованим. Але обов’язково виправте систему вентиляції. Якщо у ванній налаштована вентиляція, то ніякої грибок там не з’явиться. Також варто звернути увагу на сантехніку, чи працездатна вона. Іноді стики між трубами протікають, або грибок осідає прямо на них. Далі легко поширюється по всій ванній. Усуньте такі проблеми, тоді цвіль не потривожить Вас ще довгі роки.

  Не варто впадати в крайнощі і переробляти весь ремонт у ванній кімнаті. Але якщо цвіль дуже сильно в’їлася в стіни, осіла в щілинах і дірках, то однозначно обробити потрібно буде всю стіну, щоб в подальшому, через 2 місяці Ви не повернулися до цієї теми.

  Як запобігти появі грибка у ванній?

  Просто користуйтеся витяжкою! Електрична витяжка у ванній – це не додатковий пристрій, а необхідність. Коли купаєтеся, включайте витяжку, щоб позбутися від великого скупчення вологи. Результат можете перевіряти по дзеркалу, якщо воно не потіє – все відмінно. Також хоча б 1 раз в декілька років перевіряйте витяжну систему на пробки або павутину. Можливо причина саме в цьому. Не створивши хороших умов для грибка і цвілі – вони не з’являться в Вашому житті.

  Як спростити завдання видалення цвілі у ванній?

  Найпростіший і швидкий спосіб видалення грибка – озонування ванній. Процес озонування абсолютно нешкідливий для меблів і сантехніки, але при цьому він вбиває всі живі мікроорганізми. Плями від цвілі не пропадуть, але вона, як живий мікроорганізм, вимре. Залишиться тільки прибрати сліди і провітрити кімнату.

  Озонування – це процес насичення повітря киснем. І при такій концентрації спори грибка вмирають в мілісекунди. Служба видалення грибка в Україні – це кращий друг, який допоможе видалити цвіль у ванній за кілька годин. Ніяких тижнів праці, ніяких витрат на спец. кошти. Тільки кілька годин роботи і гарантія результату.