Двокімнатні квартири в ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ — комфортне житло для сім’ї з дитиною

  271

  RYBALSKY — новий житловий район біля Дніпра. Будується в Подільському районі Києва на території колишньої промзони Рибальського півострова. Проектом передбачено розвиток внутрішньої інфраструктури для відпочинку та простору для занять спортом. Заплановано об’єкти комерційної нерухомості — кафе і ресторани, beauty-салони й SPA, художні студії й шоуруми, фітнес-клуби й офіси юридичних компаній, аптеки і кабінети лікарів, спеціалізована клініка.

  Девелопер пропонує ергономічні квартири з однією, двома, трьома і чотирма кімнатами. Для молодої пари, яка планує вагітність, або сім’ї з однією дитиною найкращим чином підійде двокімнатна квартира.

  Двокімнатні квартири в ЖК RYBALSKY продаються без ремонту. Тут можна реалізувати будь-які дизайнерські ідеї, розділити приміщення на окремі функціональні зони, щоб врахувати потреби кожного члена сім’ї. Вибрати можна один з 30 варіантів стандартних планувань, продуманих до деталей. В усіх квартирах великі спальні, просторі вітальні та кухні, балкон. Залежно від вибраного планування — комора або гардеробна, суміщений або роздільний санвузол. Площа найменшої 2-кімнатної квартири у житловому районі RYBALSKY — 55 м2.

  Важлива інформація, яку слід знати про житловий район RYBALSKY

  • Район знаходиться за адресою: Набережно-Рибальська дорога, 3, 9. Доїхати до центру Києва на автомобілі можна за 15 хвилин. Найближчі станції метро — «Контрактова площа» та «Поштова площа». Поруч з житловим районом RYBALSKY є станції міського наземного транспорту, який курсує у всі райони столиці.

  • Заплановано будівництво 9 окремих будинків-кварталів. Максимальна висота будівель — 9 поверхів. Введення житла в експлуатацію відбувається посекційно.

  • Над реалізацією проекту працюють спеціалісти девелоперської компанії SAGA Development разом з групою будівельно-інвестиційних компаній повного циклу Perfect Group. Вся документація оформлена відповідно до вимог чинного законодавства України та доступна для ознайомлення на сайті проекту.

  • Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією. Це забезпечує надійність конструкції впродовж багатьох років. Стіни викладають із цегли, додатково «обшивають» 15-сантиметровими блоками мінеральної вати, що забезпечує енергоефективність та звукоізоляцію будівель.

  • У ЖК РИБАЛЬСЬКИЙ передбачена екосистема SFERA living system. Вона сприятиме максимально комфортній та ефективній комунікації між жителями і керуючою компанією.

  За деталями щодо вартості житла й очікуваних термінів завершення будівництва звертайтеся до відділу продажу. Менеджери дадуть відповіді на всі запитання.  • інші новини