Доставка піци у Львові від Pizza Letta

  306

  Важко не закохатися в цей округлений та запечений до золотавого кольору корж, традиційно вкритий томатною пастою та сиром, з першого знайомства! Така дуже смачна піца з приємною хрумкою скоринкою в різноманітності оригінальних рецептів створюється у Львові професійними кухарами, котрі впевнено знають, як за неперевершеними смаковими якостями поданих до столу страв отримати постійну прихильність відвідувачів Pizza Letta. На сніданок, в обідню перерву чи у колі друзів по закінченню роботи – фірмова піца в різних випадках не тільки подарує смаковий релакс, але й залишить приємні спогади про проведений разом час.

  Якщо голод заважає відчувати радість життя, тоді піца від Pizza Letta стане у нагоді!

  Меню закладу включає близько 20 найменувань піци, що задовольнить вибір навіть самих прискіпливих гурманів цієї виключно італійської страви. Від класичного варіанту до більш витонченої власної рецептури від шеф-кухаря – тоненький корж з начинкою у всіх випадках не розчарує клієнтів, котрі очікують насолодитись цікавим поєднанням продуктів. Вегетаріанці також отримають смаковий кайф, бо на такий випадок є популярна піца із морепродуктів або це може бути коктейль з поєднання грибів, овочів, маслин та м’якого сиру Моцарела.

  Переконатися на місці – це набагато краще, ніж читати та уявляти, яка піца має бути!

  Піца в Україні, і безперечно у самому Львові, вже не є якоюсь закордонною стравою, оскільки жителі країни так часто її споживають на рівні національної їжі. Прісне дріжджове тісто розгортається тонким шаром і в поєднанні з конкретним різновидом начинки відправляється готуватись до спеціальної печі, де підтримується виключна температура в 330 градусів та враховується допустима вологість повітря.

  Використовувані інгредієнти завжди свіжі та якісні, а більшість з продуктів має органічне походження, що дуже корисно для здоров’я. Соус на вибір та охолоджуючі напої можливо заказати додатково, щоб максимально розкрити смакові властивості основної страви. Споживається піца гостями Pizza Letta за бажанням – чи приборами чи виключно руками, а це робить її більш домашньою.

  Будьте у постійному русі та на виключному позитиві, а велика піца в тому допоможе!

  Сформований онлайн заказ в сумі від 200 гривень найближчим часом буде безкоштовно доставлений кур’єром Pizza Letta за вказаною клієнтом адресою в межах Львова і гаряча піца прямо з порогу розійдеться збуджуючим кулінарним ароматом. Та якщо це самовивіз, то є можливість забрати своє замовлення і при тому отримати вигідну знижку до 20%. Постійні акції від Pizza Letta дозволять більш економно витрачати власні кошти та все частіше смакувати улюбленою стравою.