Чорна П’ятниця 2021 у магазині Foxtrot: що купити?

  443

  Традиція Чорної П’ятниці (Black Friday) походить з США та пов’язана з національним святом Дня подяки. В Україні цей період знижок розпочинається 26 листопада та триває від одного дня до одного тижня. Назва Чорна п’ятниця пов’язується з вигодою як для покупця, так і для продавця, оскільки “in the black” перекладається як “прибутковий/фінансово успішний”.

  У магазині Foxtrot в рамках Чорної П’ятниці буде доступно достатньо багато категорій товарів, що будуть пропонуватися зі зниженими цінами. Варто розібратися, на товари яких категорій будуть поширюватися знижені ціни, щоб підготуватися до покупок. Залежно від товару, ціна може бути знижена на період від однієї доби до одного тижня. Слід також зазначити, що деякі товари та категорії товарів можуть оброблятися при покупці довше, ніж звично, через велику активність покупців.

  Побутова техніка

  В рамках Чорної П’ятниці у Foxtrot буде доступний широкий асортимент побутової техніки за зниженою ціною. До них входять роботи-пилососи компаній Xiaomi, Samsung, Ecovacs, iRobot, Philips, Rowenta, Miele та інших, що будуть зручним засобом для прибирання квартири, будинку чи офісу.

  Також Чорну П’ятницю можна назвати вигідним періодом для покупки холодильника, причому їхній асортимент буде справді широким: від двокамерних та трикамерних до Side-by-Side та винних шаф. На вибір будуть доступні моделі Ardesto, Atlant, Beko, BOSCH, Candy, Electrolux, Gorenje, Indesit, LG, Liebherr, Nord, Panasonic, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi та інших компаній.

  Не обійшлося і без пральних машин будь-якого бюджету, і тут вибір серед брендів ще ширший: доступні апарати Ardesto, Atlant, Beko, BOSCH, Candy, Electrolux, Gorenje, Hotpoint Ariston, Indesit, LG, Samsung, Saturn, Siemens, Whirlpool та Zanussi. Окрім цього, дрібна побутова техніка також буде доступна в широкому асортименті: можна буде купити праску, гриль, мультиварку, відпарювач, мікрохвильову піч, фен, чайник, тостер, блендер, міксер або інший апарат за зниженою ціною.

  Електроніка

  Багато хто захоче обрати Чорну П’ятницю, як період покупки не лише побутової техніки, але й користувацької електроніки. Так, у Foxtrot за зниженою ціною будуть доступні як бюджетні, так і середні й топові девайси Samsung, Huawei, Apple, Honor, Xiaomi, Asus, Bravis, HTC, Meizu, Philips та інших виробників.

  Якщо ваш вибір у період Чорної П’ятниці – ультимативний пристрій для перегляду мультимедійного контенту, варто звернути увагу на планшету. За зниженими цінами будуть доступні моделі компаній Apple, Bravis, Huawei, Lenovo, Microsoft, Panasonic, Prestigio та Samsung.

  У випадку, якщо в рамках періоду знижених цін ви хочете купити пристрій для роботи чи навчання, варто звернути увагу на ноутбуки. На вибір доступні як професійні та навчальні, так і продуктивні геймерські моделі. За зниженою ціною будуть пропонуватися пристрої виробництва Acer, Apple, Asus, Dell, HP, Lenovo та інших брендів.  • інші новини