5 помічників для створення здорового мікроклімату у вашому домі

  95

  Утримувати кращі умови і якість повітря зараз дуже легко за допомогою сучасної кліматичної техніки. Вона допомагає відрегулювати температурний режим, вологість повітря, а також усувати хвороботворні мікроорганізми і неприємні запахи.
  Якісну кліматичну техніку ви зможете купити в інтернет-магазині «Aersun». Переходьте за посиланням aersun.com.ua – тут представлений великий асортимент кліматичного обладнання для дому за оптимальною ціною з можливістю доставки в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу та інші регіони України.

  1. Системи кондиціонування повітря

  Згідно з рекомендаціями ВООЗ, температура повітря в приміщенні повинна становити від +18℃ до +22℃ незалежно від сезону. Тепле повітря вкрай згубно впливає на здоров’я внаслідок впливу на слизові оболонки, через що збільшується ризик захворювань ГРЗ особливо у дітей. Кондиціонер допоможе скорегувати температуру і якість повітря – головне не забувати щомісяця промивати фільтри, а раз на рік проводити генеральну чистку техніки.

  2. Пристрої для підтримки вологості

  Здоровий мікроклімат також потребує створення оптимальної вологості повітря. Відмінний показник вологості – 60%. Не можна допускати зменшення вологості в кімнаті нижче 40%. Допоможе вам в цьому зволожувач – він буває з ультразвуковим або натуральним випаровуванням. Найбільш надійними і міцними в даний момент вважають зволожувачі з природним випаровуванням, що мають водяні фільтри. Такі прилади не залишають наліт на меблях, а також не видають гучного шуму під час роботи.

  3. Очищення повітря

  Позбутися від алергенів, бактерій, вірусів та інших хвороботворних організмів в повітрі допоможе мийка повітря. Така техніка здійснює відразу три етапи очищення повітря за рахунок набору спецфільтрів. Вугільний фільтр видаляє неприємні запахи, вихлопні гази, а також задимленість. Фільтр тонкого очищення вловлює і утримує шкідливі мікроби і хвороботворні мікроорганізми. Водяний фільтр зволожує повітря до оптимального рівня, завдяки чому мийку можна використовувати як альтернативу зволожувачу.

  4. Терморегуляція за 0вентиля

  Контролювати температуру повітря і вологість в опалювальний сезон дуже складно. Не всі кондиціонери здатні працювати при температурі нижче -5℃ на вулиці. Батареї опалення осушують повітря, що позначається на здоров’ї дихальних шляхів, слизової, шкіри. Забезпечити терморегуляцію в період опалення допоможе вентиль, який встановлюється на радіатори. Він дозволить повністю або частково перекрити подачу теплоносія, щоб знизити температуру повітря до оптимальної.

  5. Тепла підлога

  Обладнання теплої підлоги виправдано лише у ванній кімнаті, де необхідно усунути надлишкову вологість, щоб уникнути утворення грибка і цвілі. Зловживання таким способом опалення можливо призведе до осушування повітря, що негативно діє на здоров’я. Якщо ж тепла підлога необхідний в інших кімнатах, подбайте про придбання мийки або зволожувача, який компенсує недолік вологи в повітрі.