5 головних причин придбати блок живлення від компанії Sony

  107

  Якщо вам часто доводиться подорожувати з фотоапаратом, відеокамерою, диктофоном або іншим пристроєм, що працює на базі ресурсів акумулятора, ви напевно знаєте, наскільки важливим може бути наявність якісного зарядного пристрою в туристичному рюкзаку або дорожній сумці.

  Без надійного блоку живлення враження від подорожі запросто може затьмарити, наприклад, акумулятор фотокамери, що раптово розрядився. Залишитися без пам’ятних фотознімків і відеороликів, вперше перебуваючи в незнайомому місті або країні – далеко не найрайдужніша перспектива.

  На щастя, існують універсальні блоки живлення від відомої японської компанії SONY. Вони здатні відновити заряд практично будь-якого акумулятора (за умови правильно підібраного зарядного пристрою або багатофункціонального зарядного комплекту). Дізнатися, на що здатні і якими характеристиками володіють блоки живлення SONY можна на сайті Мойо.

  5 очевидних переваг зарядок від Sony

  Зрозуміло, блоки живлення Sony користуються чи не найбільшим попитом на ринку не випадково – вони мають значний арсенал позитивних характеристик, до яких можна віднести:

  1. Універсальність. Більшість блоків живлення Sony може використовуватися для класичної зарядки акумуляторів від електромережі, а також для підзарядки за допомогою використання USB-кабелю і поповнення запасів енергії акумуляторів в автомобілі (завдяки наявності спеціального адаптера для прикурювача в базовій комплектації).
  2. Широкі можливості вибору. В асортименті представлені як класичні моделі, призначені для зарядки одного акумулятора, так і мультіаккумуляторні блоки живлення.
  3. Додаткові функції. Деякі моделі зарядних пристроїв Sony підтримують функцію швидкої зарядки, а також можуть зменшуватися в розмірі завдяки особливостям конструкції.
  4. Висока якість. Як і багато інших розробок Sony, блоки живлення відрізняються високими показниками надійності. Вони в обов’язковому порядку перевіряються на якість, тому й відповідають загальноприйнятим стандартам.
  5. Великий термін служби. За умови дотримання базових правил експлуатації (зазначених в керівництві користувача) зарядні пристрої та універсальні комплекти Sony здатні прослужити досить довго.

  Аби зробити будь-яку подорож комфортною та безхмарною, необхідно підготуватися до неї як най слід: придбати все необхідне туристичне спорядження (починаючи валізою і закінчуючи, як раз-таки, хорошим блоком живлення), вивчити майбутні маршрути по карті й не забувати про позитивний настрій.  • інші новини