Механічні пошкодження сенсорної панелі Lenovo F2010 можна сміливо назвати найбільш розповсюдженою проблемою мобільних пристроїв. Маючи таке ушкодження гаджету, більшість користувачів смартфонів намагаються якомога швидше придбати новий гаджет. Але існує більш прийнятна та доступна альтернатива. Заощадити кошти можна завдяки установці нової запчастини. Та й навіщо купувати новий смартфон, якщо старий добре працює, окрім сенсору?
Які є способи заміни сенсора телефону?
Якщо ви вирішили відновити функціональність телефону, а не купувати новий девайс. Треба обрати як саме це зробити: власноруч або звернутися за професійною допомогою. Перший варіант заощаджує чималу суму грошей. Якщо все зробити як треба, без прикрих помилок. Для цього потрібно обов’язково вивчити поетапний порядок демонтажу телефону. Та, купити новий тачскрін Lenovo A2010 тут – це перевірений не тільки часом, але й багатьма користувачами варіант. До того ж, найчастіше, сервіси купують запчастини для ремонту в тому ж Інтернеті, тому їх якість буде аналогічною. Другий варіант знадобиться, якщо ви невпевнені в своїх вміннях або не маєте найменшої уяви про ремонт сучасної портативної техніки. Тоді, дійсно, ліпше звернутися до справжнього профі, щоб він відновив цілісність екрану вашого телефону.
Порядок заміни сенсорного екрану на смартфоні Леново
Радимо заздалегідь знайти зрозумілу інструкцію (краще переглянути декілька мануалів, шукати відеозаписи з демонтажем на YouTube) та підготувати спеціальне обладнання: викрутку з набором насадок, пластикову лопатку, медіатор, паяльну станцію з насадкою “фен” або сепаратор, тонку струну чи ліску, спирт для знежирення та видалення залишків клею с поверхонь, герметик для фіксації нового сенсору. Леново A2010 треба розбирати в такому порядку:
-
Вимкнути живлення;
-
Зняти задню панель;
-
Дістати акумуляторну батарею;
-
Викрутити гвинти по периметру пристрою (один з них знаходиться під гарантійною пломбою – будьте уважні);
-
Відділити середню корпусну частину за допомогою лопатки (робіть це обережно, щоб не пошкодити фіксатори);
-
Відключити від плати конектори сенсора, дисплея, основної камери, бокових кнопок;
-
Викрутити гвинти з системної плати;
-
Обережно витягти мікрофон, вібромотор та динамік (будьте обережні та не пошкодьте дроти – ці компоненти припаяні до плати);
-
Зняти системну плату;
-
Вийняти основну камеру (вона досить міцно тримається – майте це на увазі);
-
Прогріти дисплейний модуль (температура не має бути вищою за 80-100 градусів, інакше матриця вийде з ладу);
-
Відділити ушкоджене сенсорне скло (якщо воно дуже сильно розбите, щоб уникнути травмування рук та ушкодження дисплею приклейте на скло клейку стрічку);
-
Прибрати залишки клею, дрібні уламки скла с рамки та екрану, знежирити поверхні та дати висохнути;
-
Нанести герметик, притиснути новий тачскрін, залишити до повного застигання клейкої речовини;
-
Зібрати смартфон у зворотньому порядку, ввімкнути живлення, перевірити роботу дисплейного модуля.
Впевнені у своєму досвіді? Тоді годі зволікати! Купуйте новий тачскрін та відновлюйте правильну роботу свого смартфона. Вдалого вам ремонту без супутніх ушкоджень. Хай новий сенсор виконує свої функції довгий час!