Valve масово блокує облікові записи Steam

    180

    Американська компанія Valve багато років тому створила сервіс Steam, який в даний час вважається найпопулярнішою в світі платформою для геймерів, число яких перевищує 100 млн осіб, а проживають вони в різних регіонах світу. Зовсім недавно ця компанія, бувши творцем популярного онлайн-шутера Counter-Strike: Global Offensive, вирішила зробити його повністю безкоштовним. Це принесло своє плоди, оскільки дана гра отримала можливість на рівних конкурувати з Fortnite, але це створило іншу проблему.

    Сьогодні, 8 січня 2018 року, компанія Valve повідомила про те, що тепер вона масово блокує облікові записи користувачів Steam, а робити це доводиться через те, що відеогра Counter-Strike: Global Offensive стала безкоштовною. Геймери і раніше любили використовувати в ній чіти, однак тоді доводилося заводити новий акаунт в сервісі і, що найважливіше, купувати ліцензію за гроші заново. Тепер все набагато простіше – в разі, якщо система захисту «спалить» використання чита, користувач може створити новий обліковий запис і використовувати його.

    Тільки за останній місяць вічне блокування наклали на більш ніж 600 тисяч облікових записів. Якщо раптом геймер використовує чіти в Counter-Strike: Global Offensive, або ж в якийсь інший відеогрі, він отримує блокування всього аккаунта, до якого прив’язані всі ігри. Використовувати чіти дозволено тільки в режимі одного, але навіть в ньому можна використовувати лише деякі. Ніколи до цього раніше Valve не блокувати так багато акаунтів за такий короткий проміжок часу.

    Все це сталося через те, що CS: GO стала безкоштовною. Система захисту від чітів під назвою VAC (Valve Anti-Cheat) автоматично виявляє тих, хто використовує різні чіти для переваги над іншими гравцями, після чого блокує акаунти. Іноді блокування дається лише на кілька днів або місяців, а іноді назавжди. Не виключено, що в зв’язку з усією цією ситуацією розробники приймуть якісь заходи, наприклад, посилять систему захисту відеогри, щоб чіти в ній перестали працювати, принаймні у більшості геймерів.



    • інші новини