Apple заперечує існування китайських чіпів-шпигунів на серверах iCloud

    59

    Компанія повністю заперечує впровадження технологій китайської військової розвідки в свої пристрої.

    Агентство Bloomberg заявило, що Китай стежить за безліччю великих компаній в США, використовуючи спеціальні чіпи-шпигуни. За твердженнями фахівців, втручанню піддалися Super Micro Computer, Amazon і Apple. Однак «купертинівці» спростували існування подібних чіпів, заявивши, що розповідали про зовсім іншу ситуацію.

    Представники Apple розповіли, що в 2016 році дійсно стикалися з пристроєм, котрий передавав інформацію з серверів iCloud. Але тоді фахівці порахували впровадження випадковістю, а ніяк не цілеспрямованою атакою на компанію. Тому Apple повністю заперечує існування шпигунських пристроїв в своїх лабораторіях на даний момент.

    Представники компанії відзначили, що агентам Bloomberg варто було б точніше ставити свої питання, а також акуратно формулювати заяви. Але саме через агентства виникла дезінформація, що стала приводом для звинувачення китайської влади і спецслужб.



    • інші новини