Смартфони на Android масово копіюють у iPhone X одну з особливостей. І це не екран з вирізом

  267

  Головним і найнесподіванішим нововведенням iPhone X став екран з вирізом у верхній частині. У нього «яблучна» корпорація встановила ряд різних датчиків, серед яких виявилася система TrueDepth, необхідна для роботи сканера обличчя Face ID. Виробники телефонів на базі Android намагаються скопіювати цю особливість, однак основний упор робиться на іншу «фішку» продукту «яблучної» корпорації, яку зараз можна зустріти навіть в недорогих телефонах.

  Минулого тижня пройшла виставка MWC 2018, в рамках якої публіці показали безліч нових мобільних пристроїв топового та середнього рівнів, серед яких виявилися Nokia 8 Sirocco, Samsung Galaxy S9 і S9 +, Sony Xperia XZ2, ZTE Blade V9 і ASUS ZenFone 5. Всі ці мобільні пристрою скопіювали у Apple iPhone X щонайменше одне нововведення – скляний корпус.

  До цього моменту всі телефони Apple, починаючи з iPhone 5 в 2012 році, були оснащені корпусом з металу. Як підсумок, виробники телефонів на Android теж намагалися використовувати цей матеріал останні роки, однак коли «яблучна» корпорація в другій половині минулого року представила публіці відразу три нових смартфона зі скла, якими виявилися iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus, то творці мобільних пристроїв під управлінням Android побачили в цьому заклик до тих самих дій.

  Уже відомо, що смартфони OnePlus 6 і Xiaomi Mi 7 також отримають корпус зі скла, як і багато інших флагман зразка 2018 року. Якісь виробники проміняли метал на скло просто так, спробувавши повторити за Apple, однак деякі пішли далі і вирішили реалізувати підтримку технології бездротової зарядки. Наприклад, смартфон Sony Xperia XZ2 став першим за всю історію компанії, що володіє підтримкою такої особливості.

  Навіть HTC U12 , анонс якого відбудеться вже зовсім скоро, отримає корпус зі скла. Все це вказує на те, що смартфони на Android масово копіюють у iPhone X одну з особливостей. І це не екран з вирізом, а скляний корпус, який став трендом 2018 року.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин