Відділення під загрозою: ПриватБанк повідомив про проблеми через Коломойського

  686

  Госпсуд Дніпропетровської області відкрив провадження за позовом ПриватБанку до ТОВ “Приватофіс” про визнання недійсними окремих положень договорів оренди та визнання недійсними односторонніх угод про розірвання договорів оренди.

  Про це повідомляє Finbalance.

  Позовні вимоги фінустанови обгрунтовані тим, що при укладенні договорів оренди сторонами не були дотримані імперативні вимоги законодавства щодо підстав для односторонньої відмови орендодавця від договорів оренди.

  Водночас суд відмовився задовольнити клопотання ПриватБанку про забезпечення позову шляхом встановлення заборони для ТОВ “Приватофіс” самостійно або через інших осіб здійснювати будь-які прямі або непрямі дії, спрямовані на попередження користування фінустановою, його працівниками або клієнтами низки приміщень в Києві.

  Також ПриватБанк просив суд заборонити для ТОВ “Приватофіс” самостійно або через інших осіб здійснювати будь-які прямі або непрямі дії, спрямовані на вивільнення орендованих приміщень від обладнання і працівників фінустанови до набрання рішенням по справі законної сили. Відповідне клопотання також було відхилено.

  Свою заяву ПриватБанк мотивував побоюваннями, що ТОВ “Приватофіс” при розгляді справи судом, може вчинити дії, спрямовані на обмеження доступу працівників банку і клієнтів в орендовані приміщення (відділення банку).

  Замість цього суд констатував, що “позивачем не доведено наявність фактичних обставин, з якими пов’язується застосування певного виду забезпечення позову, тільки вказано, що позивач має обґрунтовані побоювання, що відповідачем при розгляді справи судом будуть зроблені певні дії, які є виключно припущенням позивача”.

  За даними Генеральної прокуратури, Національний банк України пов’язував “Приватофіс” з “приватівцями”.


  • не пропусти

  • магазин