Vivo продемонструвала концепт безрамкового смартфона з висувною камерою

  164
  Vivo продемонструвала концепт Безрамковий смартфона з висувною камерою
  Компанія Vivo продовжує впроваджувати нові і незвичайні рішення в свої пристрої. На MWC 2018 виробник привіз концептуальний смартфон Apex, який практично повністю позбавлений рамок навколо дисплея.

   

  Компанія заявляє, що 6-дюймовий OLED-дисплей (дозвіл Full HD +) прототипу займає 98% передньої панелі. Ширина верхньої і бічних рамок становить всього 1,8 мм, нижній – 4,3 мм. Сканер відбитків пальців, як і в моделі X20 Plus UD , вбудований прямо в екран.

  Apex підтримує нову технологію Half-Screen In-Display Fingerprint Scanning, яка дозволяє прикладати палець для сканування ні до маленької піктограми, а до значно більшої частини дисплея.

  Цікаве рішення розробники придумали для фронтальної камери – в разі необхідності вона висувається за 0.8 секунди як перископ. Її роздільна здатність становить 8 МП. Ще однією особливістю смартфона є технологія Screen SoundCasting, яка перетворює дисплей в динамік. Що стосується датчиків наближення і освітленості, йдеться лише те, що вони приховані.

  Поки що у Vivo немає планів по випуску смартфонів в запропонованому дизайні, але варто відзначити, що задумка досить цікава.


  • не пропусти

  • магазин