Розгром ПВК “Вагнер” у Сирії: Фельгенгауер вказав на безпорадність росіян

  635

  Розгром найманців ПВК “Вагнер” у Сирії американськими військами показав, що російським військам буде дуже складно воювати проти західних армій.

  Про це йдеться в опублікованому на “Обозревателе” блозі російського військового експерта Павла Фельгенгауера.

  “Виявилося, те, що годиться на Донбасі – не дуже годиться проти американців у Сирії. Між російською і американською арміями дійсно технологічний розрив. Щодо операції в Сирії, то з одного боку у нас була маленька тактична батальйонна група з важким озброєнням, танками, бронетехнікою, система залпового вогню, гаубиці, міномети, а в американців були пару десятків спецназівців і курди, місцеве ополчення, у яких нічого не було, крім легкого озброєння”, – пише Фельгенгауер.

  Так, експерт зазначає, що американці поступалися у кількості в кілька разів і при цьому без втрат розгромили збройну тактичну батальйонну групу.

  “А такі групи – це основа сучасних російських збройних сил. Виходить, що проти таких західних сил нам воювати складно і таку групу, основу наших військ, можна швидко знищити масованим застосуванням високоточної зброї. Все це посилає не дуже добрий сигнал, що наші генерали дуже розуміють американські можливості. Будуть тепер переглядати”, – пише Фельгенгауер.

  При цьому він додав, що навряд чи за цим наступом стояв Дамаск.

  “Той зараз з курдами намагається налагодити відносини. Говорили, що росіян могли найняти якісь місцеві бізнесмени, але це теж не так. Думаю, за цим стоять російська або іранська влада”, – резюмував Фельгенгауер.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин