В Україні змінили правила реєстрації абонентів зв’язку

  69

  Результат пошуку зображень за запитом "електронна реєстрація мобільного зв'язку абонент"

  З осені 2018 року в Україні набудуть чинності нові правила реєстрації абонентів телекомунікаційних послуг.

  Як повідомили у Нацкомісії з держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), рішення має спростити процедуру реєстрації абонентів, які отримують телекомунікаційні послуги без укладення договору в письмовій формі.

  Нові правила дозволять дистанційну реєстрацію абонентів, для чого можна подати електронну або паперове заяву, інформує Економічна правда.

  Під час подання абонентом заяви про реєстрацію в електронній формі буде можлива електронна ідентифікація особистості – електронний цифровий підпис, BankID і т. і.

  Також введено реєстрацію абонентів, які не є громадянами України, а перелік документів, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України або спеціальний статус особи, розширено.

  Новий порядок було ухвалено рішенням НКРЗІ від 28 листопада 2017 р., воно набере чинності через 9 місяців з дня його офіційного опублікування.

  Наразі абоненти можуть зареєструватися єдиним способом – у письмовій формі, з обов’язковою фізичною присутністю в офісі оператора/провайдера телекомунікацій.

  “Наявність великої кількості знеособлених абонентів сприяє розвитку шахрайства з використанням абонентських номерів, негативно позначається на фінансовому стані абонента і репутації оператора”, – зазначили в НКРЗІ.


  • не пропусти

  • магазин