Vivo підтвердила швидкий анонс найбільш безрамкового смартфона в світі

  129

  Протягом останнього місяця ми неодноразово отримували інформацію про роботу китайського вендора Vivo над рекордно безрамковий смартфоном. На цьому тижні виробник нарешті підтвердив існування апарату, розкрив його назву і натякнув на дату анонсу.

  Смартфон отримає назву Vivo Apex. Опублікований відеотізер підтвердив мінімальну товщину рамок навколо екрану. Ще одна унікальна «фішка» Vivo Apex – можливість зчитування відбитку пальця в будь-якій частині нижньої половини екрану. Ймовірно, апарат представлять на спеціальному заході 26 лютого.

  Чутки про характеристики досі неоднозначні : інсайдери кажуть про процесорі Qualcomm Snapdragon 845, 10 ГБ оперативної пам’яті, накопичувачі на 512 ГБ і подвійний камері з чотириразовим зумом без втрати якості. Відсутність розмовного динаміка натякає на елемент для кісткової провідності звуку. Незрозумілим залишається розташування фронтальної камери.

  Вартість Vivo Apex поки не розкривається, проте розраховувати на доступний цінник і широку географію продажів не доводиться.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин