Apple повертає кольоровий логотип

  261

  Корпорація Apple подала заявку на реєстрацію нового логотипу. Але по факту – це кольорове надкушене яблуко, яке було візитною карткою бренду до 1999 року.


  В даний час логотипом Apple , за яким продукцію цього виробника дізнаються в усьому світі, є яблуко хромованою забарвлення. Але вже скоро ми можемо побачити повернення кольорового фрукта, який був відмітним торговим знаком Apple починаючи з 1977 року.

  Apple патентує новий логотип
  Apple патентує новий логотип

  Заявка в патентне бюро була подана ще в грудні 2017 року і зараз вона знаходиться на розгляді експертів. У додатку до документації знаходиться опис «нового» логотипу:

  • Знак складається з зображення надкушеного у верхній частині яблука, з зеленим листочком, а саме яблуко розділене на горизонтальні різнокольорові шари наступних кольорів (зверху вниз): зелений, жовтий, помаранчевий, червоний, фіолетовий і синій.

  Є інформація, що новий товарний знак з райдужної забарвленням Apple буде використовуватися для фірмової лінії одягу (можливо, це буде смарт одяг) і для аксесуарів. Але офіційного підтвердження цим чуткам поки немає.


  • не пропусти

  • магазин