Всі нові смартфони Samsung отримають безрамковий AMOLED-дисплей

  203

  У минулому році головною особливістю флагманських мобільних пристроїв Samsung став безрамковий AMOLED-екран під назвою Infinity Display, який можна зустріти в Galaxy S8, Galaxy S8 + і Galaxy Note 8. У самому кінці 2017 року до їх числа додалося ще дві моделі з більш доступною за ціною лінійки. Новинками виявилися Galaxy A8 (2018) і Galaxy A8 + (2018), які отримали дисплей без бічних рамок із співвідношенням сторін 18,5:9.

  Втім, судячи з усього, компанія Samsung не має наміру зупинятися на досягнутому. Надійне джерело запевняє, що вже скоро все нові смартфони Samsung отримають безрамковий AMOLED-дисплей. Йдеться про мобільні пристрої з трьох модельних рядів – Galaxy A, Galaxy C і Galaxy J. Іншими словами, абсолютно в кожному телефоні цього виробника можна буде зустріти фірмовий Infinity Display, що займає майже весь простір на лицьовій частині.

  Повсюдне впровадження екранів без бічних рамок зробить смартфони Samsung набагато більш привабливими в очах покупців, оскільки жоден інший виробник не зможе похвалитися такою особливістю в парі з дорогої OLED-матрицею. Очевидно, що впровадження Infinity Display в недорогі телефони південнокорейського бренду позитивно позначиться на їх популярності серед покупців.

  Зараз справи мобільного підрозділу Samsung поступово погіршуються, оскільки цей виробник стрімко втрачає свої позиції на території багатьох країн, в тому числі Росії, Індії, Китаю і десятка інших. Виною всьому занадто сильна конкуренція з боку китайських виробників, в число яких входять Xiaomi, Huawei, Meizu, Oppo, OnePlus і інші. Вся ця ситуація доповнюється ще й тим, що масла у вогонь підливає Apple, яка з кожним роком робить свої iPhone все більш функціонально наближеними до продукції Samsung.

  Очікується, що смартфони з модельних рядів Galaxy C і Galaxy J зразка 2018 року будуть представлені публіці в квітні-червні нинішнього року. Про майбутні новинки поки що зовсім нічого невідомо.


  • не пропусти

  • магазин