Розкішний “чужий” маєток, в якому мешкає борець з важкими економічними злочинами (фото)

  12629

  Сім’я глави Департаменту Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Володимира Гуцуляка мешкає в маєтку під Києвом, який записано на подругу його дружини.

  Про це повідомляють журналісти програми “Схеми“.

  Будинок розташований у селі Дмитрівка Київської області. Власницею маєтку на 236 кв. м та землі під ним значиться Марина Дзюба – близька подруга Оксани Гуцуляк. Як стверджує Дзюба, будинок їй допомогли купити родичі.

  Сам Гуцуляк розповів, що за оренду будинку на 240 кв. м під Києвом сплачує 11 тис. гривен на місяць. Таку низьку ціну він пояснив тим, що власниця будинку є близькою людиною для його сім’ї й вона не поставила ринкову вартість.

  Крім того, дружина Гуцуляка їздить на автомобілі Toyota RAV4, який оформлений на Олексія Бушая – тестя колишнього глави ПАТ “Нафтогазвидобування” Олега Семінського.

  Раніше екс-слідчий із департаменту Гуцуляка Дмитро Сус розслідував викрадення Семінського, в рамках чого у 2015 року були арештовані активи “Нафтогазвидобування”. Семінського викрали на початку 2012 року й до травня 2015 року бізнесмен був у полоні.

  За словами Гуцуляка, він передав близько 800 тис. гривень тому ж таки Сусу, аби той купив авто в салоні у Чернігові. Машину оформили на працівника салону, бо для співробітників є знижки. Про те, що власником авто є тесть Олега Семінського, Гуцуляк нібито не знав.

  Однак Олексій Бушай розповідає дещо іншу історію про автівку. Він стверджує, що авто нібито передали Дмитру Сусу безоплатно “для потреб слідства”.

  Своєю чергою, Сус заявляє, що дійсно отримав від Гуцуляка 800-900 тис. гривень для купівлі автомобіля й заплатив ці гроші працівникові автосалону, коли забирав машину.

  Зауважимо, що в декларації начальника департаменту ГПУ Гуцуляка за 2016 рік не згадується про те, що він витратив 800 тис. гривен на придбання автомобіля.

  Варто зазначити, що департамент, який очолює Володимир Гуцуляк, називають “департаментом Кононенка-Грановського”, за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.


  • не пропусти

  • магазин