Хто відповість за вибухи на військових складах – політик

  65

  http://kharkiv.dsns.gov.ua

  В Україні військові склади з боєприпасами охороняються набагато гірше, ніж дома чиновників

  Про це в Facebook розповів народний депутат з групи «Воля народу» Євген Рибчинський.

  Політик зазначив, що якби склади охоронялися також ретельно, як життя чиновників, війна давно б закінчилася.

  «Банкова охороняється краще, ніж склади з боєприпасами. Будинок прем’єра охороняється краще, ніж склади з боєприпасами. Весілля дітей чиновників охороняється краще, ніж склади з боєприпасами. Може краще на війну не надсилати боєприпаси, а працівників адміністрації президента, прем’єра і наречених з гостями? Так і війна б уже закінчилася … Точно кажу», – повідомив Рибчинський.

  Нагадаємо, що раніше у Вінницькій області страшна пожежа охопила склади боєприпасів військової частини. Військова частина розташована в населеному пункті Калинівка (близько 20 км від Вінниці). Попередньо встановлено, що постраждали дві людини.

  Також тижнем раніше під Маріуполем прогриміли вибухи на військових складах боєприпасів. Пожежею було охоплено значна територія. У Міноборони стверджують, що вибухи сталися через пожежу на полях.

  У березні 2017 року Харківській області сталися вибухи на складі боєприпасів в Балаклії. Ліквідувати наслідки вибухів почали лише пару днів по тому. Весь цей час вибухи на складах не вщухали. Причиною вибуху назвали диверсію.

  Два роки тому в Сватове також сталася пожежа, яка і привела до вибухів на складі боєприпасів. Тоді загинули чотири військових і ще четверо отримали поранення.

  Вибух під Сватове був настільки сильним, що розліт снарядів досяг межі міста. Від осколків постраждали житлові будинки і місцева школа.

  Джерело: Politeka  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин