Віддають свої речі та авто: як біда під Вінницею згуртувала українців

  464

  Стало відомо, як біда під Вінницею, яку спричинила пожежа на військових складах у Калинівці, згуртувала українців

  Так, відразу після інформації про пожежу та вибухи на арсеналі ЗСУ, місцеві жителі почали панікувати. Тим часом, небайдужі українці з сусідніх населених пунктів і великих міст почали пропонувати свою допомогу.

  Моментально з’явилися співтовариства в ФБ для координації зусиль, знайшлися волонтери і просто громадяни, причому в масовому порядку, готові безкоштовно передавати свої речі потерпілим, надати притулок і кров.

  Також з’явилося безліч людей, які готові їхати або надавати свій автотранспорт для вивозу людей із зони ураження біля Калинівки.

  Як відзначають в мережі, багато жителів небезпечних районів вибирались і самостійно, вирішивши не чекати допомоги від держави, а розраховували тільки на себе. Вже евакуйовано понад 30 тисяч осіб.

  Відзначимо, що на даний час відомо, що через пожежу на бойових складах ніхто не загинув.

  Тим часом, пожежники з різних областей України все ще намагаються загасити пожежу на арсеналі в Калинівці. У рятувальних роботах задіяно більше трьох тисяч пожежних.

  Через попадання снарядів стався пожежа у чотирьох житлових будинках. Зараз рятувальники працюють над ліквідацією пожежі, на щастя ніхто не постраждав.

    

   

  Джерело: Politeka


  • не пропусти

  • магазин