Народ мій завжди буде: кримчани до сліз зворушили привітанням з Днем Незалежності

  74

  З нагоди Дня Незалежності українці, що залишились в анексованому Криму, передають привіт співвітчизникам на материковій Україні, повідомляє видання “Крим Реалії”.

  Жителі анексованих Севастополя, Сімферополь, Бахчисарая, Феодосії зібралися разом, щоб прочитати рядки з вірша Василя Симоненка “Де зараз ви, кати мого народу?”.

  До речі, локації, що видно на відео, обрані не випадково. У ролику показано Володимирський собор на Херсонесі, який недавно російський президент Володимир Путін, Херсонеський маяк, навколо якого розташована російська військова частина, пам’ятник Тарасу Шевченку в Сімферополі, біля якого періодично затримують місцевих проукраїнських активістів, будівля парламенту Криму і управління поліції в Феодосії.

  “Ідея ролика – показати, що ми всі – українці, незалежно від національної, етнічної, релігійної та іншого приладдя, незалежно від того, перебуваємо ми на материковій Україні або в Криму – ми все залишаємося громадянами України”, – сказав один з співавторів відео Михайло Батрак.


  • не пропусти

  • магазин