Українцiв не пускають в Бiлорусь з новими пaспортами

  161

  Нaрдеп Ігор Гузь звeрнувся до мінiстра закордoнних справ Укрaїни Павлa Клімкіна з-приводу прoблем перетину білoруського кордону українцями з біометричними паспортами.

  Про це народний обранець повідомив на свої сторінці у Фейсбуці, пише volyn24.com.

  “Маємо чергову проблему для наших співгромадян пов’язану з перетином білоруського кордону, так, зокрема чернігівські прикордонники повідомляють, що їхні білоруські колеги не пропускають на територію Республіки Білорусь громадян України, які отримали паспортні документи нового зразка, т. зв. ID-картки (нагадаю, їх почала видавати міграційна служба з 1 жовтня 2016 року)”, – йдеться у дописі нардепа.

  Ігор Гузь вважає, що причина має технічний характер – інформація про паспорти нового зразка не внесена та не узгоджена в Угоді між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про безвізові поїздки громадян.

  У зв’язку з цим політик звернувся до міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з проханням проінформувати про причини відсутності процесу актуалізації Угоди про безвізові поїздки громадян України до РБ та невідкладно вирішити питання.

  “Сподіваюсь, що в майбутньому наше МЗС діятиме активніше і на випередження, оскільки дана проблема може виникнути і при перетині громадянами України кордонів з іншими державами-сусідами”, – зазначив Гузь.

  Українців не пускають в Білорусь з новими паспортами