Боєць “Азова” задекларував мільйон доларів і бойовий літак

  3572

  Сергій Коротких, боєць “Азова” російсько-білоруського походження, задекларував особистий літак і близько мільйона доларів, пише Знай.

  Про це повідомив блогер rovego у своєму Livejournal.

  При цьому, як зазначив автор, раніше у нього таких грошей не було.

  Згідно декларації Коротких, який отримав у 2014-му український паспорт, при заробітній платі менше $3 тисяч на місяць, він купив півтори квартири в Києві на загальну суму в $66 тисяч і чеський навчально-бойовий літак “Альбатрос” за $1,2 тисячі.

  Крім того, Коротких володіє годинником за $5 тисяч і авторучкою за $3,6 тисячі.

  Окрім дорогої нерухомості і аксесуарів, у ветерана АТО є $223 тисячі, 135 тисяч євро і 500 тисяч гривень, а ще $565 тисяч знаходяться у володінні третьої особи. Таким чином, всього боєць “Азова” задекларував близько мільйона доларів.

  Зазначимо, офіційно Коротких працює керівником відділу охорони об’єктів стратегічного призначення в структурі поліції.

  Серед українських ЗМІ є підозри, що такі гроші боєць, який став в “Азові” командиром розвідки, зміг “заробити” завдяки корупції в Національній гвардії країни.

  “Накрав – і тепер збирається жити на широку ногу. До питання про те, кому війна – мати рідна”, – підкреслив блогер.

  Коротких – уродженець Тольятті (Росія). Звідти він з родиною переїхав до Білорусі, а потім в Україну.

  Під час Евромайдану Коротких був відомий як лідер угруповання “Націонал-соціалістичне суспільство”, яке заборонив Верховний суд РФ. Угруповання систематично било іноземців.

  Крім того, він також був другом націоналіста Тесака. Разом із ним в 2013 році він влаштував у Мінську бійку з фанатами футбольного клубу “Партизан”. Коротких також підозрюють у підриві саморобного вибухового пристрою на Манежній площі в Москві в 2007 році.  • інші новини