У Нацраді пояснили причини зникнення з ефіру одного з телеканалів

  5086

  У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення заявляють, що телеканал UBR сам звернувся до них з проханням анулювати ліценцію.

  Про це йдеться у відповіді Нацради на запит Української правди.

  «29 грудня 2016 року Національна рада отримала офіційне звернення директора ТОВ «ЄС Продакшен груп» Ю.Кундоса із проханням розглянути клопотання щодо анулювання ліцензії на супутникове мовлення телеканалу UBR на підставі статей 37 і 52 Закону України «Про телебачення і радіомовлення». Також компанія повідомила про припинення мовлення з 1 січня 2017 року», – йдеться у відповіді.

  «Згідно з поданими документами, Національна рада розгляне заяву компанії у визначені терміни на своєму засіданні та ухвалить відповідне рішення», – додали у Нацраді.

  Як відомо, раніше випусковий редактор телеканалу Сергій Шинкар написав, що з 1 січня 2017 року телеканал UBR припиняє мовлення. Він не повідомив про причини такого рішення.

  В одному з коментарів він дописав, що «бухгалтерія, юристи, технічний відділ – працюватимуть ще якийсь час, компи віддаватимуть у рахунок зарплати «в законний спосіб».

  Канал UBR («Український бізнес ресурс») входить до медіахолдингу «Вести Україна», який пов’язують з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком.

  В жовтні 2015 року телеканал змінив власника, директора, склад редакційної ради, програмну концепцію та зафіксував у ліцензії нове візуальне зображення свого логотипа. Замість Ігоря Гужви директором став Юрій Кундос.