Телеканал 1+1 заявив про спробу рейдерського захоплення

  58

  Колектив телеканалу 1+1 заявив, що канал хочуть позбавити ліцензії, а Адміністрація президента намагається передати контроль над ЗМІ в інші руки.

  Журналісти телеканалу 1+1 опублікували відкритий лист до президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради Андрія Парубія та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, повідомляє ТСН.

  “Сьогодні, 29 грудня 2016 року, останній день дії ліцензії на аналогове мовлення каналу 1+1. Два тижні тому, 15 грудня, Національна Рада з питань телебачення і радіомовлення одноголосно проголосувала за переоформлення та продовження ліцензії для каналу. Однак ліцензія так і не була видана. Останні два тижні з різних джерел ми отримуємо інформацію про спробу скасувати таке рішення і здійснити рейдерське захоплення каналу”, – йдеться в повідомленні.

  У відкритому листі колектив каналу також зазначає, що до сих пір ніяких офіційних претензій на адресу засобу масової інформації не надходило.

  Проте, за словами колективу, з різних джерел надходить інформація про спробу скасувати рішення Національної Ради про продовження ліцензії. Керівництво 1 + 1 також стурбоване тим, що Нацрада затягує процес виконання власного рішення

  Колектив телеканалу закликає президента Петра Порошенка, керівників парламенту і уряду забезпечити виконання рішення Нацради від 15 грудня.


  • не пропусти

  • магазин