Стало відомо, про що говорив Порошенко на корпоративі БПП

  73

  Президент Петро Порошенко під час корпоративу партії БПП, зокрема, похвалив досягнення представників цієї політсили, а також силовиків.

  Про це повідомили обізнані співрозмовники, передає Ліга.нет.

  За словами одного з них, зустріч «не була вечіркою в розумінні корпоративу з розвагами».

  «Було все керівництво, всі вихідці з БПП. Промова президента була патріотичною і показала членам команди наші досягнення – починаючи від єдності і закінчуючи бюджетом», – сказав він.

  «Президент говорив хороші і важливі слова про команду і країну, про простих людей, які тримають на собі цю країну», – повідомив інший член БПП.

  За словами ще одного представника команди президента, той, серед іншого відзначив якісну роботу СБУ, яка «без піару» забезпечує гідну відсіч «різним проявам недружніх сил».

  Порошенко також зазначив військових, які під час останніх зіткнень на Світлодарській дузі, будучи в меншості, вибили російські війська зі стратегічно важливих позицій. Зокрема, зазначив президент, пожертвував собою командир, який повів за собою солдатів.

  Загалом зібрання пройшло «стримано», розповідають його учасники. Після виступу президента майже всі присутні розійшлися.

  Нагадаємо, що фракція БПП відсвяткувала новорічний корпоратив у київському спорт-клубі «5 елемент» у четвер ввечері. Крім депутатів, там були міністри від БПП, прем’єр Володимир Гройсман, генпрокурор Юрій Луценко і мер Києва Віталій Кличко.  • інші новини