На фронті записали жорстке звернення до Порошенка (відео)

  3639

  УНИАН, армия, Донбасс, АТО

  Українські військові в зоні АТО змушені вивозити поранених із передової на розбитих автомобілях волонтерів, оскільки розрекламовані урядом «Кугуари», так і залишилися в Києві

  Волонтери закликали президента Петра Порошенка і міністра оборони Степана Полторака доставити до зони АТО машини, які гарантовані законодавством. Відповідне звернення було розміщено на Youtube-каналі редактора газети «Наше життя» Сергія Єрмакова, передає Politeka.

  «Чому люди їдуть на передок ЗСУ на розбитих у мотлох жигулях, волонтерських бусиках і «Газелях»? Чому «Кугуари» і навіть звичайні автобуси, які Міноборони зобов’язане надати бійцям, які воюють, стоять у Києві, а в нас немає війни досі? Чому 25-й батальйон не має жодного автомобіля для нормального вивезення поранених?», – йдеться у зверненні.

  Також він додав, що волонтери завозять на передову не лише харчі, а навіть боєкомплекти, що не відповідає закону, але іншого виходу не залишається.

  «Чому ця війна відбувається за бюджетні гроші? Де бюджетні гроші, які повинні цілком забезпечити життя бійця», – зазначив волонтер.