Кияни незадоволені натуральністю головної ялинки країни

  436

  Кияни вимагають замінити новорічну ялинку на Софійській площі на штучну.

  Так, на сайті Київради з’явилися відразу дві петиції з такою вимогою. Їхні автори стали на захист карпатських лісів, і вважають, що зрубувати величезні красиві ялинки заради кількох тижнів розваг – щонайменше марнотратно.

  Анна Соломенко, автор першої петиції, , також вимагає заборонити в столиці продаж натуральних ялинок.
  “Києву потрібні ліси Карпат, не намагайтеся різати дерева, кияни з задоволенням відсвяткують свято зі штучними ялинками. Ялинка – це символ, і головна ялинка може бути красивою і штучною. І заборонити продаж справжніх ялинок. Кияни, рятуйте Карпати!”, – написала вона.

  Автор другої петиції, Олексій Іванов, вважає, що справжнім ялинками не місце на площі не лише Києва, а й будь-якого іншого міста. В якості альтернативи він запропонував використовувати металевий каркас, в який вставляються штучні гілки. Таку конструкцію можна використовувати повторно не один раз.

  “Вважаю абсолютно недоречним використовувати справжнє дерево в якості головної ялинки країни на Софійській площі, і, власне, і на будь-якій площі будь-якого міста. В той час, як ліси Карпат стрімко зникають, вирубувати дерево висотою 26 метрів заради трьох тижнів перебування в якості декорації, похованої під величезною кількістю новорічних прикрас, щонайменше, марнотратно”, – написав він.