Парламентарі хочуть обмежити росіянам надання українського громадянства

  93

  До парламенту внесено законопроект, який визначає процедури позбавлення подвійного громадянства, а також обмежує прийняття українського громадянства для громадян країн, з якими Україна перебуває у стані війни або визнаних країною-агресором.

  Як повідомив у Facebook нардеп Леонід Ємець, законопроект 5433 внесли він і нардеп Андрій Тетерук.

  «Ми з колегою Андрієм Тетеруком внесли законопроект 5433 щодо процедур позбавлення подвійного громадянства та обмеження права займати державні посади особам що мають подвійне громадянство», – написав він.

  Нардеп додав, що в ньому також передбачені обмеження щодо прийняття громадянства для громадян країн, з якими Україна перебуває у стані війни або визнаних країною-агресором.

  «Тут маю уточнити, що буде довнесена в законопроект норма, яка зробить винятки для тих осіб, які захищали національні інтереси та безпеку України», – додав Ємець.

  «Особа, яка є громадянином іншої держави, є також військово зобов’язаною іншої держави і несе відповідальність за державну зраду іншої держави. Тому несе небезпеку для інтересів нашої держави. Сподіваюсь, тут заперечень не буде», – написав він.