Microsoft виправила помилку, через яку ламався Wi-Fi у Windows 11

    90

    Microsoft не знадобилася багато часу для розв’язання проблеми з порушенням роботи Wi-Fi, яка виникла на деяких комп’ютерах після встановлення грудневого оновлення для Windows 11 22H2 і Windows 11 23H2. Трохи більше доби минуло з того часу, як софтверний гігант підтвердив наявність проблеми, і тепер користувачам став доступний патч, який виправляє помилку, через яку може порушуватися робота Wi-Fi.

    Згідно з наявними даними, порушення у роботі Wi-Fi спостерігаються після встановлення обов’язкового оновлення безпеки KB5033375 та необов’язкового оновлення KB5032288. Судячи з відгуків користувачів, які з’явилися на форумах Microsoft та інших майданчиках, найчастіше проблема спостерігається у корпоративних бездротових мережах, мережах навчальних закладів та загальнодоступних мережах, де використовується автентифікація 802.1х.

    Користувачам, яких торкнулася ця проблема, не потрібно видаляти попереднє оновлення або самостійно щось встановлювати. Microsoft вже почала розповсюдження виправлення і очікується, що воно буде доставлене на всі споживчі пристрої, яких торкнулася проблема, протягом доби. Адміністраторам корпоративних мереж доведеться задіяти спеціальну групову політику, щоб нормалізувати роботу Wi-Fi.    • інші новини