Погода в серпні: спекотно, але не так, як у Європі

  196

  Серпень 2022 року в Україні буде спекотніше, ніж зазвичай. Синоптики прогнозують у середньому +25 градусів тепла та велику кількість опадів.

  Про це повідомляють в Укргідрометцентрі.

  За оцінками синоптиків, середньомісячна температура у серпні коливатиметься від +20 до +25 градусів. У Карпатах буде трохи прохолодніше – від 17 до 19 градусів. Ці показники на 1,5-2 градуси вищі за норму.

  Щодо опадів, то очікується близько 32-72 мм за весь місяць, а в Карпатах – 86-110 мм. Ці показники перебувають у межах норми (80-100%).

  “Існує велика ймовірність того, що середня місячна температура повітря буде на один градус вищою за середні багаторічні значення 1991 – 2020 років”, – повідомила завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Укргідрометцентру Віра Балабух.

  Зокрема, повітря може бути теплішим майже на 3 градуси порівняно з 70 – 80-ми роками минулого століття.

  Більшу частину місяця на українців очікує антициклональна погода, тому дні будуть ясні або малохмарні. Прогнозується значний дефіцит опадів, відсутність вітру та зростання посушливості. Майже весь серпень зберігається досить високий рівень пожежної небезпеки.

  У той же час залишається можливість сильних злив, гроз, шквалів і граду.

  Заморозки на поверхні ґрунту можуть спостерігатися наприкінці серпня у всіх областях, крім південних та центральних регіонів.


  • не пропусти

  • магазин