Благодійний проект StopWarWithArt

  42

  Україна – це про сміливість, мужність та силу. Так говорять у всьому світі, саме такий посил мають основні інформаційні новини та лозунги на міжнародній арені.

  Зараз кожен українець – воїн, ми всі боремося на власному фронті. Армія нищить окупантів напряму, журналісти долають російську пропаганду через інформацію, а от зупинити війну через мистецтво нам допомагають наші митці, медіа-персони та інфлюенсери.

  StopWarWithArt – це команда творчих волонтерів з України, яка розробляє патріотичні листівки на підтримку ЗСУ. Це не звичайний донат, адже ця листівка – унікальна, вона мандрує всією Україною та кожним куточком світу. Щоб підтримати армію, необхідно придбати листівку та внести свій донат. Для України – це всього 100 гривень, за кордоном – 1 000 грн.

  Всього за кілька місяців існування проекту листівка від StopWarWithArt встигла побувати в більше, ніж 20-х країнах, продано понад 100 артефактів. Це і Канада, США, Нідерланди, Ізраїль, Іспанія, Австралія, Японія, Польща, Швейцарія, Австрія та багато інших. Якщо листівка куплена за тисячу гривень, то 50% йде на на допомогу ЗСУ та перераховується на благодійні фонди допомоги потерпілим від війни. StopWarWithArt перерахували вже 40 тисяч гривень на потреби української армії.

  Унікальним є той факт, що купивши листівку, людина може дізнатись, на що конкретно пішов донат завдяки qr-коду на сайті https://www.ushotnft.com

  Також можна взяти участь у флешмобі “Листівка-мандрівниця з України”. Для цього потрібно придбати листівку за 100 грн, забрати її на Укрпошті, прогулятися з нею біля місцевих пам’яток, зробити кілька фоток за прикладом
, відправити листівку далі

, щоб вона подорожувала світом. Наприклад, всесвітньо відома Стефанія (мама виконавця гурту “Калуш”, переможців Євробачення 2022), уже підписала 100 листівок для відправки в інші міста, цим самим підтримуючи зв’язок з кожним українцем.

  Придбати листівку можна на сайті: https://stopwarwithart.com/uk/

  І це ще не все! Кожен з наших талановитих митців може зробити свій вклад у добру справу та намалювати своє бачення українського духу і поділитися ним з командою StopWarWithArt – stopwarwithfun@gmail.com.

  У конкурсі вже бере участь понад 100 різних робіт і це тільки початок, українські ілюстратори мають можливість стати відомими на весь світ і докласти свій внесок у перемогу. Відбір проходить за оцінкою лувру, тому є максимально об’єктивним. Не втрать свій шанс – зроби крок до перемоги!  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин