NASA позначила Уран головною метою для польоту

  105

  Дослідження Урану надасть більше інформації про формування Сонячної системи та загалом про галактику.

  NASA мала зв’язок з Ураном востаннє 1986 року. Тоді до нього підійшов космічний апарат Вояджер-2. Астрономи змогли детальніше розглянути блідо-блакитний крижаний гігант з атмосферою з водню, гелію та метану. Але цих відомостей виявилося замало. Національна академія наук США поставила перед Нацуправлінням з аеронавтики та дослідження космічного простору завдання відправити нове обладнання до Урану.

  “Це дуже хороша новина. У Сонячній системі є багато місць, про які ми знаємо набагато більше, ніж про Уран. Особливою увагою користуються Юпітер та Сатурн, але дані з Урану допоможуть нам краще зрозуміти процес формування нашої Сонячної системи”, – каже Лі Флетчер з Лестерського університету.

  Уран вважаєт1ься дивною планетою. Так як вона, на відміну від інших, обертається навколо Сонця, лежачи на боці. Виходить, що в одній півкулі темно і холодно цілих 42 роки. В іншій – навпаки.

  Найкращі умови для відправлення місії на Уран – 2031-2032 роки. Політ триватиме 13 років. Для створення обладнання вченим потрібно 4 млрд доларів.

  Джерело: theguardian.com


  • не пропусти

  • магазин