Apple пообіцяла компенсувати користувачам MacBook поломки клавіатур – на це витратить $50 млн

  80

  Компанія Apple погодилася виплатити $50 млн для врегулювання колективного позову від користувачів, які зіткнулися з поломками клавіатури з механізмом типу «метелик» у MacBook. Компанія подала відповідні документи до федерального суду Сан-Хосе в Каліфорнії, але рішення набуде чинності тільки після схвалення суддею.

  Згаданий судовий розгляд охоплює ноутбуки MacBook, MacBook Air та MacBook Pro, випущені в період з 2015 по 2019 роки. Справа в тому, що попадання незначної кількості сміття або пилу призводило до заїдання клавіш і ускладнювало набір тексту, а також виконання інших дій. Позивачі стверджують, що в рамках програми сервісного обслуговування Apple здійснювала заміну клавіатур, але це не вирішувало проблеми.

  Згідно з наявними даними, розраховувати на компенсацію від Apple зможуть власники MacBook, MacBook Air та MacBook Pro, які придбали ноутбуки в період з 2015 по 2019 роки у Каліфорнії, Флориді, Іллінойсі, Мічигані, Нью-Джерсі, Нью-Йорку та Вашингтоні. Власники згаданих пристроїв, які кілька разів змінювали клавіатуру, зможуть отримати виплату від $300 до $395, у разі однієї заміни клавіатури — $125, а при заміні окремих клавіш — $50. Додамо, що негарантійний ремонт клавіатури в MacBook коштує $475.

  У мировій угоді Apple відмовилася визнати помилку в конструкції клавіатури, але у 2019 році вона вибачилася перед користувачами та дозволила безкоштовно ремонтувати клавіатури «метелик» протягом чотирьох років після покупки ноутбука.

  Клавіатура «метелик» була замінена на клавіатуру «ножиці» у ноутбуках Apple у 2019 році.

  Джерело: reuters.com


  • не пропусти

  • магазин