Розкрито ключову особливість iPhone 15 Pro Max

  358

  Відомий інсайдер Мінґ-Чі Куо заявив, що новий iPhone буде оснащений перископічною камерою – вона буде розташована не в одній площині з поверхнею телефону, а перпендикулярно до неї.

  У 2023 році Apple випустить перший смартфон із перископічною камерою. Про це заявив авторитетний інсайдер Мінґ-Чі Куо у своєму блозі на Medium.

  За словами експерта, 2023 року Apple має намір представити смартфони серії iPhone 15. Ключовою особливістю найдорожчого флагмана лінійки стане перископічна камера. Така камера розташована не в одній площині з поверхнею телефону, а перпендикулярно до неї, що дозволяє покращити якість зйомки та заощадити місце.

  Згідно з даними, iPhone 15 Pro Max буде оснащений 12-мегапіксельною камерою з 1/3-дюймовим сенсором, діафрагмою f/2.8 і шестикратним оптичним зумом.

  Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Qualcomm, Ericsson та Thales почали тестування 5G у космосі. Ericsson, Thales та Qualcomm планують об’єднати зусилля для розгортання зв’язку 5G у космосі. Це зв’яже наземні ретранслятори та супутники, що дозволить використовувати смартфони, що підтримують мережі п’ятого покоління, у будь-якому місці навіть там, де використовуються старі супутники.

  Джерело: cursorinfo.co.il


  • не пропусти

  • магазин