Українцям дозволили залишати місце проживання без дозволу військкомату

  456

  У Міноборони повідомили про відміну порядку надання дозволів військовозобов’язаним на виїзд за межі місця проживання під час військового стану.

  «Пропонований порядок планують відправити на доопрацювання», – йдеться у відповіді ГШ ЗСУ у Telegram на запит народного депутата від “Слуги народу” Олександра Федієнка.

  Рішення у МОУ пояснили бажанням знизити соціальну напруженість та не допустити маніпуляцій громадською думкою, у тому числі і з боку ворога.

  У тексті викладеної депутатом відповіді МОУ зазначено, що порядок, поява якого обурила українців, до Генштабу ЗСУ вирішили відправити на доопрацювання.

  «З метою зменшення соціальної напруги та недопущення маніпулювання суспільною думкою за рішенням Головнокомандувача Збройних сил України наказом Генерального штабу Збройних сил України від 06.07.2022 № 85 Порядок скасовано для його доопрацювання з урахуванням змін до законодавчих актів, що регулюють питання переміщення громадян України в умовах правового режиму воєнного стану», – повідомили у Генштабі.

  «Хоч як на мене, громадянам України треба читати та знати закони. Та хоч іноді відкривати військовий квиток. Де чітко зазначено процедуру переміщення», – додав від себе нардеп.


  • не пропусти

  • магазин