Японія хоче створити на Місяці земну гравітацію

  230

  Японські вчені хочуть створити на Місяці та Марсі спеціальні конструкції, які створюватимуть гравітацію, як на Землі. Це допоможе астронавтам довше залишатися в експедиції.

  Спроектована японцями конструкція висотою 400 метрів зможе створити на Місяці гравітацію, близьку до земної. Це дозволить людям перебувати у позаземних умовах протягом більш тривалого часу, ніж це можливо сьогодні.

  Дослідники та інженери з Кіотського університету та корпорації Kajima опублікували спільну пропозицію із трьох окремих елементів. Перший називається «Скло» та спрямований на імітацію гравітації на Місяці та Марсі за допомогою відцентрової сили. Гравітація на Місяці та Марсі становить приблизно 16,5% та 37,9% від земної.

  Lunar Glass і Mars Glass — це масивні конуси, що обертаються, які будуть використовувати відцентрову силу для імітації ефекту земної гравітації.

  Другим елементом плану є біомний комплекс для переміщення зменшеної екосистеми до космосу. Це місце, де жили б люди-дослідники. Останнім елементом пропозиції є Hexagon Space Track або Hexatrack – високошвидкісна транспортна інфраструктура, яка могла б з’єднати Землю, Марс і Місяць.

  Джерело: cursorinfo.co.il  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин