Астрономи показали зображення колиски для зірок

  349

  За словами вчених, дивовижна галактика NGC 4214 знаходиться на відстані близько 10 мільйонів світлових років від нашої планети у сузір’ї Гончих Псів.

  Вчені показали неймовірно красиву галактику NGC 4214, в якій є не лише старі, а й молоді зірки, оповиті газовими хмарами. Зображення, опубліковане на сторінці телескопа Hubble у Instagram, демонструє галактику у сузір’ї Гончих Псів.

   

  Переглянути цей допис в Instagram

   

  Допис, поширений Hubble Space Telescope (@nasahubble)

  “У галактиці є зірки, що знаходяться на різних стадіях еволюції, що робить її ідеальною лабораторією для вивчення зіркоутворення”, – написали в описі до фото.

  Спостереження за цією карликовою галактикою також виявили скупчення набагато старіших червоних зірок-надгігантів. Додаткові старі зірки можна побачити розкиданими по всій галактиці. Зображення не нове. Воно було зроблено ще 2009 року.

  Раніше редакція нашого сайту повідомляла, що вчені розповіли, як може зруйнуватись вся Сонячна система. Згідно з новим дослідженням вчених з Канади, через невеликі зміни в орбітах планет, викликаних зіркою, що проходить повз, може впасти вся Сонячна система.

  Джерело: cursorinfo.co.il


  • не пропусти

  • магазин