В Ізраїлі представили нову ракету 5-го покоління

  712

  Нова ракета отримала назву «Криголам»/Ice Breaker.

  Компанія Rafael Advanced Defense Systems представила нову систему дальньої дії повітряного базування 5-го покоління, яка може бути запущена по різних цілях на відстані до 300 км.

  «Ракета, що отримала назву «Криголам»/Ice Breaker, є «збільшувачем повітряної сили, призначеним для подолання викликів сучасної арени бойових дій», — йдеться у заяві компанії.

  Система, яка «забезпечує хірургічні, точкові можливості завдання ударів з дистанції протистояння», «стійка до засобів електронної протидії та повністю працездатна на аренах, недоступних для GNSS».

  Презентація ракет відбулася через рік після того, як оборонна компанія представила свій Sea Breaker, який є морською та наземною версією Ice Breaker. Ракета базується на загальному фундаменті ракет SPIKE NLOS та SPICE компанії.

  “Ice Breaker пропонує повний спектр уніфікації, що включає не тільки застосування наземної та морської платформи, але тепер і у всіх областях з розширеними можливостями”, – йдеться у заяві.

  Ракета оснащена вдосконаленою системою самонаведення IIR (Imaging Infra-Red), що ідеально підходить для стаціонарних або рухомих наземних і морських цілей на аренах з розширеними можливостями запобігання доступу/заборони зони (A2/AD).

  Ice Breaker з проникаючою, фугасною та осколковою бойовою частиною масою 250 фунтів є багатофункціональним оперативним рішенням з однією і тією ж ракетою, яка може запускатися з повітряних, морських і наземних пускових установок.

  Вона сумісна із різними повітряними платформами і може запускатися з винищувачів, легких літаків, вертольотів та кораблів. Ракету можна запускати за будь-яких погодних умов.

  Літаючи на високих дозвукових швидкостях, вона має багатоспрямовану, синхронізовану атаку по всій сфері, засновану на заздалегідь визначених планах атаки, відповідно до колійних точок, азимуту, куту удару і вибору точки прицілювання.

  “Використовуючи унікальну перевірену в бойових умовах технологію штучного інтелекту RAFAEL, Ice Breaker виконує глибоке навчання та зіставлення сцен на основі великих даних, забезпечуючи автоматичне виявлення цілей (ATA) та автоматичне розпізнавання цілей (ATR)”, – йдеться в повідомленні компанії.

  Як і Seabreaker, канал передачі даних Ice Breaker підтримує оперативне прийняття рішень та тактичні оновлення у режимі реального часу, а також має можливість переривання польоту та можливості оцінки бойових пошкоджень (BDA), щоб оператори могли бачити мету після запуску ракети.

  Джерело: cursorinfo.co.il


  • не пропусти

  • магазин