Аналітики опублікували рейтинг найпопулярніших виробників смартфонів

  121

  Канадські аналітики проаналізували ринок смартфонів за перше півріччя та з’ясували, що Samsung за шість місяців продали понад 70 мільйонів смартфонів.

  Видання BanklessTimes опублікувало звіт, який розкриває результати протистояння двох «титанів» — південнокорейського гіганта Samsung та американської «яблучної» корпорації.

  Згідно з отриманими даними, південнокорейському бренду вдалося змістити позицію лідера рейтингу. У першому півріччі Samsung вдалося досягти 73,6 млн екземплярів у загальному обсязі постачання, що на 17 млн ​​одиниць більше, ніж у Apple. У відсотковому співвідношенні частка Samsung на світовому ринку становила 23,4% (майже кожен четвертий новий смартфон у світі).

  У свою чергу компанія з Купертіно отримала 18% від загальної кількості поставок (56 млн. одиниць), збільшивши торішній результат на 2,2%. Xiaomi опинилася на третьому місці (39,9 млн. доставок) з часткою ринку 13%.

  Завершують п’ятірку найпоширеніших брендів OPPO (27,4 млн) та vivo (25,3 млн), які отримали 8,7% та 8,1% від загальної кількості відправлень відповідно.

  Джерело: cursorinfo.co.il  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин