Україну накриють дощі з грозами: прогноз погоди на 9 липня

  620

  За прогнозом синоптиків, 9 липня до України накриють дощі з грозами. На півдні та сході утримається спека. В решті областей температура повітря буде комфортною.

  Прогноз погоди в Україні на 9 липня у регіонах

  У центральній Україні буде хмарно, без істотних опадів. Дощі не передбачаються лише на Дніпропетровщині. Температура повітря вдень коливатиметься від +22 до +30°С, а вночі від +13 до +18°С.

  У західних областях очікується мінлива хмарність, дощі. Денна температура повітря становитиме від +20 до +26 градусів за Цельсієм, а нічна температура коливатиметься від +10 до +14 °С.

  На півночі України буде хмарно, дощі. Стовпчики термометрів покажуть температуру повітря вдень від +22 до +27 градусів за Цельсієм, а вночі від +13 до +17°С.

  У східних регіонах очікується мінлива хмарність, без дощів. Температура повітря вдень становитиме від +30 до +34°С, а вночі від +17 до +20°С.

  У південних областях України мінлива хмарність, без істотних опадів. Дощі не передбачаються у Запорізькій області. Денна температура повітря становитиме від +28 до +34 градусів Цельсія, а нічна температура коливатиметься від +16 до +20 °С.

  У Києві буде хмарно, дощ. Денна температура повітря становитиме від +27 до +30 градусів Цельсія, а нічна температура коливатиметься від +17 до +20°С.


  • не пропусти

  • магазин