Meta передумала випускати окуляри доповненої реальності в 2024 році

  36

  Компанія Meta відмовилася від планів з випуску першої версії очок доповненої реальності під кодовою назвою Project Nazare у 2024 році.

  За словами джерела ресурсу The Information, ця модель стане демонстраційним продуктом для розробників, а компанія зосередиться на створенні другої версії під кодовою назвою Artemis. Зміна планів означає, що Meta навряд чи випустить комерційно доступні окуляри доповненої реальності протягом кількох років.

  Коригування планів компанії викликане уповільненням зростання доходів, у зв’язку з чим компанія призупинила прийом співробітників на роботу в деяких підрозділах, а також скоротила бюджет підрозділу Reality Labs, що спеціалізується на розробці електронних пристроїв.

  Зміни торкнулися і випуску смарт-дисплеїв Portal, продаж яких під час пандемії зріс. Тепер пристрої Portal націлені на корпоративний сегмент і жодних моделей для споживчого ринку не буде випускатися.

  Раніше з’явилися повідомлення про призупинення компанією розробки смарт-годинників під кодовим ім’ям Milan, оснащених двома камерами. За чутками, Meta також планувала випустити ще дві версії смарт-годинників з кодовими іменами Kyoto і Paris, але подальша доля цього проєкту поки невідома.

  Відмітимо, що відмова від випуску AR-окулярів найближчими роками навряд чи позначиться на випуску VR-гарнітур — цей напрямок є дуже прибутковим і перспективним.

  Джерело: theinformation.com


  • не пропусти

  • магазин