Хакери можуть залишити росіян без грошей

  488

  У відкритому доступі з’явилася інформація з найбільшого банку рф.

  Після повномасштабного вторгнення росіян в Україну хакери злили в інтернет інформацію про кредитні картки понад 110 тисяч клієнтів Сбербанку. На фінансову установу рф припали 18% всіх витоків у світі за період лютий-квітень 2022 року, пише Cybernews.

  “На Сбербанк припадало близько третини всіх банківських активів у росії. Наша команда виявила кілька груп загроз, які нещодавно вже скомпрометували цей банк, таких як DoomSec та Ares, а також зламали дані, опубліковані в каналах Telegram”, – йдеться у повідомленні.

  У відкритий доступ потрапляють номери карток, дати їх терміну дії та CVV-коди. Ця інформація дозволяє проводити трансакції онлайн. Наприклад, купувати товари чи переказувати кошти. Багато карток дійсні і не пов’язані з попередніми “зливами”.

  “Кредитні картки набагато новіші. Це робота групи хакерів, які є експертами в кардингу та фішингу”, – кажуть фахівці.

  Кардинг передбачає незаконне використання інформації. Злочинці можуть красти гроші з рахунків, оформляти кредити чи відмивати гроші.

  Хакери також розповсюджують відомості з магнітної смуги картки. З її допомогою можна зробити так званий дублікат, а потім розраховуватись через термінал або проводити операції у банкоматах.

  Точної причини витоку даних Сбербанк аналітики не з’ясували. За припущеннями, один із співробітників банку надав все у даркнет для знищення.

  “Інший варіант – зробити серйозний вплив на емітента кредитної картки, підтримуючи шахрайські дії проти свого клієнта або змушуючи банк закрити десятки тисяч кредитних карток, щоб зменшити потенційне шахрайство, що викличе негайне невдоволення”, – припустили фахівці.

  Нагадаємо, раніше ми розповідали про успішні дії зломщиків, які підтримують Україну. На 9 травня вони проникли в ефірну сітку російського ТБ та влаштували трансляцію з проукраїнською пропагадою.

  Джерело: techno.bigmir.net


  • не пропусти

  • магазин