NASA відклало повернення астронавтів з МКС на Землю

  1623

  Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) США перенесло на 5 травня початок місії з повернення на Землю з Міжнародної космічної станції (МКС) чотирьох астронавтів. Причиною цього стала погана погода у районі посадки біля берегів Флориди.

  Раніше планувалося, що корабель SpaceX Crew Dragon із екіпажем місії Crew-3 після піврічної вахти залишать орбітальну станцію 4 травня. Про перенесення розстиковки повідомила глава програми пілотованих польотів NASA Кеті Людерс (Kathy Lueders).

  «Команди NASA та SpaceX націлені на проведення розстиковки Crew-3 5 травня о 01:05 за часом східного узбережжя США [08:05]. Приводнення біля узбережжя Флориди заплановано на 6 травня 00:37 за місцевим часом [07:37]. Нова дата розстикування дозволить отримати більше часу для вивчення інформації щодо погодних умов», – повідомила Кеті Людерс.

  Вона також зазначила, що NASA продовжує слідкувати за погодою, щоб переконатися, що вибраний проміжок часу підходить для повернення астронавтів на Землю.

  Нагадаємо, екіпаж місії Crew-3 вирушив на МКС кораблем Crew Dragon 11 листопада. До складу екіпажу увійшли астронавти NASA Раджа Чарі (Raja Chari), Кайла Беррон (Kayla Barron) та Томас Маршберн (Thomas Marshburn), а також астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Матіас Маурер (Matthias Maurer).

  Наприкінці квітня на МКС прибув черговий екіпаж із чотирьох астронавтів, які продовжать наукову діяльність після того, як учасники місії Crew-3 повернуться на Землю.

  Джерело: space.com


  • не пропусти

  • магазин